Firma Heron Holding została założona z początkiem roku 2017, działając w oparciu o rozległą wiedzę w zakresie produkcji i projektowania. Posiadając dobre praktyczne zrozumienie zasad funkcjonowania małego/średniego przedsiębiorstwa na światowym rynku i radzenia sobie z silną konkurencją, firma dynamicznie rozwija się, realizującą swoje usługi dla branży meblarskiej, wystawienniczej oraz sklepowej.

Kładziemy duży nacisk na doświadczenie naszego personelu w pracy. Wszyscy pracownicy firmy oddają do dyspozycji klientów wiedzę i doświadczenie z branży meblarskiej.
Zajmujemy się produkcją mebli, które wyróżniają się niepowtarzalną formą i wzornictwem. Idealnie wpisują się w najnowsze trendy na rynku wyposażenia wnętrz.
Dodatkowym atutem naszych produktów jest sposób łączenia różnych materiałów oraz bogata kolorystyka.

Kompleksowo wyposażamy wnętrza biur, sklepów, hoteli oraz przestrzeni wystawienniczej.
Nasza oferta nie ogranicza się tylko do mebli modelowych, wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienie klienta/inwestora.

Obsługujemy zarówno małe jak i duże wielkopowierzchniowe inwestycje. Jakość naszych produktów jest efektem pracy wykwalifikowanej załogi zaopatrzonej w sprzęt najwyższej technologii oraz starannie wyselekcjonowanymi materiałami od najlepszych dostawców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.